Wat zijn onaangenaam hete plekken in onze wijk? Is het thuis nog uit te houden als de temperatuur buiten oploopt? Wat betekent dit voor de meer kwetsbare inwoners van onze wijk? Tijdens de Wijksafari Hitte op 28 juni spraken bewoners van de wijk Holtenbroek in Zwolle met mensen van de gemeente, woningcorporatie en andere professionals over hittestress in hun wijk, én wat ze daaraan kunnen doen. De avond leverde goede inzichten en ideeën op. Nu is het zaak deze verder uit te werken en op te volgen. Duurzaam Holtenbroek neemt daarin de leiding.

De Wijksafari Hitte is een initiatief van Klimaatverbond Nederland, Buurkracht, LSA Bewoners en weervrouw Margot Ribberink, en werd medegeorganiseerd door Duurzaam Holtenbroek en gemeente Zwolle.

Ook geïnteresseerd in de Wijksafari Hitte?
Lees deze publicatie over hittestress aanpakken in en door de wijk of contact op met Melanie Miltenburg.